• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Parketo alyvavimas

Parketo alyvavimas  PARKETO ALYVAVIMAS, MEDINIŲ GRINDŲ ALYVAVIMAS
Teikiame parketo alyvavimo, medinių grindų alyvavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Medinių grindų, parketo alyvavimas tampa vis populiaresnis ir Lietuvoje.  Medinių grindų alyvavimas, parketo alyvavimas yra ir ekologiškas būdas apsaugoti grindų paviršių nuo mechaninio poveikio (trinties, braižymo)  purvo, išsiliejusių skysčių įsigėrimo ir pan.  Patikimai apsaugai užtikrinti patartina papildomai išalyvuoti  net ir naujas, tik gamykloje alyvuotas grindis prieš pradedant jas eksploatuoti.   Gamyklinio alyvavimo alyvos sluoksnis yra per plonas. 
 Alyvuotas grindis rekomenduojama peralyvuoti kas 1-2 metai, priklausomai nuo grindų apkrovimo.   Laiku neatnaujinus alyvos sluoksnio, gali atsirasti  „salelės“ – plėmai, kur išsitrynė  alyva ir pakito paviršiaus spalva.  Neapsaugota mediena lengviau įgers purvą, skysčius – atsiras dėmės.   Purvui įsigėrus giliau į medieną, gali tekti tas vietas papildoma pašlifuoti.
Per daugiau nei 10 metų darbų patirtį, sukaupėme pakankamai žinių ir įgavome patirties atlikti alyvavimo paslaugas aukščiausia kokybe.  
Prieš alyvuojant grindis, svarbu jas tinkamai paruošti alyvavimui.  Jau eksploatatuotas grindis svarbu tinkamai išplauti bei nuriebalinti, kad alyva galėtų įsigerti į gilesnius medienos sluoksnius.  Labai užterštas grindis, kai purvas patenka gialiai į medį ir plaunant rankomis neišisiplauna, dažniausiai virtuvės ir koridoriaus zonoje,  plauname automatine mašina naudojant specialiai tam atrastą metodą. 
Alyvuojame naudodami diskines įveitimo-poliravimomašinas.  Alyvuojant tokiu būdu, alyva įtrinama į gilesnius medienos sluoksnius ir padengiama tolygesniu sluoksniu nei alyvuojant voleliu ar teptuku.  Giliau štrinta alyva suteikia geresnė apsaugą.  Mašina  alyvuotas paviršius vizualiai atrodo estetškiau.   Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės alyvas turinčias sudėtyje vaško, kuris, alyvai įsigėrus į medį atlieka pagrindinę  paviršiaus apsaugos funkciją.  Atliktiems darbams suteikiam garantiją. Parketo, medinių grindų  alyvavimo kaina nuo 3 Eur/m2.  Alyvos kaina neįskaičiuota.
Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo alyvavimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai  jo laukiam.
 Pavyzdžius žiūrėkite čia 
 
 
Parketo alyvavimas
Valymo paslaugos