• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Valymo darbai po statybos ir remonto darbų

Valymo darbai po statybos ir remonto darbų Valome patalpas po statybos, remonto darbų Vilniuje, Kaune. Baigus statybos, remonto darbus išvalysime butą, namą, biurą, parduotuvę, sandėlį ar bet kokias kitas patalpas. Be to, atliksime ir kitus specialius patalpų valymo darbus: impregnuosime plyteles apsaugant jas nuo kalkėjimo ar purvo įsiskverbimo gilyn, nušlifuosime, padengsime laku ar alyva medines grindis, kristalizuosime marmurinius paviršius sutekdami paviršiui blizgesį ir ilgalaikę apsaugą, nuvalysime sunkiai pasiekiamus paviršius naudojant alpinistinę įrangą. Turime specialią kilimų, čiužinių, baldų giluminio valymo paslaugų programą alergiškiems žmonėms.  Valymo darbams po remonto ar statybos darbų naudojame profesionalias Vokietijos, JAV gamintojų valymo priemones. 
              Jums pageidaujant, išvalius patalų - buto, namo, biuro, parduotuvės paviršius nuo statybos ar remonto darbų medžiagų liekanų, papildomai išvalytus paviršius neutralizuosime  probiotinėmis valymo priemonėmis. Probiotikai – priemonės kurių veiklioji medžiaga yra specialiai išvestos bakterijos, kurios “ ėda“ purvą. Šios bakterijos ne tik išvalo, bet ir apsaugo paviršius kelioms dienoms į priekį. Be to, probiotinės valymo priemonės stiprina žmogaus imunitetą, nesukelia alergijos.  
             Patalpų valymas po remonto ar startybos darbų yra atsakingas darbas, nes valant be reikiamos patirties, įgūdžių ar technologijų galima lengvai pažeisti naujus paviršius.  Valant dažų, glaisto, kitų statybinių mišinių liekanas reikia žinoti cheminių valymo medžiagų veikimo principus, nes valant statybos ar remonto medžiagų liekanas reikalingos agresyvesnės plovimo priemonės, kurios gali pažeisti valomą paviršių. Mūsų patyrusioje postatybinio valymo brigadoje dirba žmonės sugebantys atlikti valymo darbus kruopščiai bei greitai. Esant poreikiui, dirbame savaitgaliais bei naktimis. Pavyzdžius žiūrėkite čia

Valymo darbai po statybos ir remonto darbų Valymo darbai po statybos ir remonto darbų Valymo darbai po statybos ir remonto darbų Valymo darbai po statybos ir remonto darbų
Valymo paslaugos