• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Parketo slifavimas

Parketo slifavimas

  Teikiame parketo šlifavimo Vilniuje, medinių grindų šlifavimo Vilniuje  paslaugas. Kartais, norint atnaujinti naudotą, seną, subraižytą parketą ar medines grindis reikia nušlifuoti seną paviršių.  Tik tada galima apsaugoti ir pagrąžinti grindis alyva ar laku. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų šlifavimui reikalingų medžiagų kiekį, pasiūlome, atsižvelgiant į Jūsų poreikį, medienos dengimo, apsaugos metodą ir medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas.
 Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo šlifavimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.  Dirbame Vilniuje, Kaune.
Parketo slifavimas Parketo slifavimas
Valymo paslaugos