• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Parketo lakavimas

Parketo lakavimas
PARKETO LAKAVIMAS, MEDINIŲGRINDŲLAKAVIMAS
Teikiame medinių grindų lakavimo, parketo lakavimo paslaugas Vilniuje, Kaune. Pagal Jūsų poreikius padedame parinkti lako rūšį, atspalvį. Medinių grindų lakavimui, parketo lakavimui naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškus ir amerikietiškus gruntus,  lakus, jei nėra specifinių Jūsų pageidavimų.  Jums pageidaujant, prieš lakavimą medį tonuojame, esant poreikiui užpildome tarpus. Nepriekaištingai lakuotų grindų išvaizdai labai svarbu, kaip kokybiškai buvo atliktas grindų šlifavimas, kadangi lakavimas išryškina visas padarytas klaidas šlifuojant. Parketo šlifavimui naudojame kokybiškus įrankius su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame su minimaliu kiekiu dulkių.   Parketo, medinių grindų lakavimo  kaina nuo 3 Eur/m2 plius PVM.
Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo lakavimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
Parketo lakavimas
Valymo paslaugos