• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Odinių baldų valymas, plovimas, impregnavimas

Odinių baldų valymas, plovimas, impregnavimas
Dėmesio: šiuo metu taikome 10 % nuolaidą odinių baldų plovimui !
 Odiniai baldai valomi naudojant mūsų pačių sukurtą  plovimo priemonių mišinį, skirtą odai valyti.  Priemonė lengvai nuvalo purvą, įsigėrusį į odinių baldų gilesnius sluoksnius.  Odiniai baldai iš neverstos odos valomi, plaunami rankomis, naudojant kempines, skudurėlius, plovimo priemonių mišinį ir dėmių valiklius, skirtus atskiroms dėmių rūšims. Išvalius purvą, nuskalaujame odą vandeniu, pašalindami plovimo priemonių likučius. Odiniai baldai išvalyti, bet ar tai jau viskas?
Jei atlikę šį darbą atsisveikintume ir išvažiuotume, tai švariai išplauti odiniai baldai per trumpą laiką vėl patamsėtų, prisitrauktų purvo, baldų plovimo darbas nueitų perniek. Purvas į odą įsigeria per odos poras.  Šios poros plovimo metu išsivalo, tampa atviros ir greitai įgeria purvą nuo visų paviršių, su kuriais liečiasi odiniai baldai. Kad užkirsti purvui kelią skverbtis į gilesnius odinių baldų sluoksnius, baldų odą reikia impregnuoti impregnantu.  Jis pripildo baldų odos poras ir neleidžia purvui patekti gilyn į odą. Odinių baldų impregnavimui naudojame natūralaus vaško ir medaus mišinį, kuris ne tik uždaro odinių baldų odos poras apsaugodamas jas nuo purvo, bet ir suteikia odai blizgesį, atnaujina spalvas, jas paryškina. Vašką rankomis įtriname į išplautą odinių baldų paviršių.  Vaškavimo procedūra yra svarbi, nes būtent ji suteikia odiniams baldams naujumą, šviežumą, blizgesį, apsaugą.
  
Odinių baldų valymas, plovimas, impregnavimas Odinių baldų valymas, plovimas, impregnavimas
Valymo paslaugos