• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
    Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
  Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
  Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
   
  Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Minkštų baldų plovimas

Minkštų baldų plovimas Dėmesio: šiuo metu taikome 10 % nuolaidą baldų plovimo darbams !
                      Baldų plovimas vyksta keliais etapais: visas baldų paviršius apipurškiamas šampūno ir vandens mišiniu, po to vandeniu ir duodama laiko sureaguoti, kad cheminės medžiagos suminkštintų purvą, atpalaiduotų dėmes.  Jei reikia, dėmės, kurios lengvai neišsivalo yra papildomai valomos šepetuku, skudurėliu, bandomos kitos priemonės. Galiausiai ekstrakcinio siurblio pagalba medžiaga vėl  drėkinama vandeniu kuris tuoj pat išsiurbiamas..  Tokiu būdu baldai yra skalaujami, panaikinamos dėmės, surenkamas purvas, pašalinamas drėgmės  ir cheminos perteklius, kas ypač svarbu.  Nepraskalavus paviršiaus siurbliu, cheminės plovimo priemonės lieka medžiagoje, ir laikui bėgant greitai pritraukia purvą.  Po plovimo baldai įgauna malonų kvapą, atsinaujina spalvos.  Po plovimo baldai džiūva nuo 2 iki 8 val. 
Minkštų baldų plovimas
Valymo paslaugos