• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Marmuro kristalizavimas

Marmuro kristalizavimas  Marmuras yra palyginti minkšta uoliena, ji lengvai braižosi, nėra atspari rūgštims ir šarmams.  Todėl ilgainiui, poliruoto marmuro grindys tampa neblizgios, matinės, atsiranda smulkių įbrėžimų ar net dėmių nuo išpiltų skysčių.  Kristalizavimo metu marmuro paviršius, veikiamas cheminių junginių, trinties ir šilumos pakeičia savo cheminę struktūrą - sutankėja,  išsilydo.  Viršutinis marmuro sluoksnis tampa lygesnis, įgauna veidrodinį blizgesį, smulkūs įbrėžimai užpoliruojami. Marmuro kristalizavimo procesas reikalauja žinių, įgūdžių ir priemonių, kurių, deja, Lietuvos cheminių priemonių tiekėjai dažniausiai net neturi.  
Labai svarbu marmurą tinkamai paruošti kristalizavimui.  Marmuro paviršius turi būti švarus ir sausas,  svarbu tinkamai atlikti giluminį akmens valymą prieš jį kristalizuojant.  Giluminiam marmuro valymui naudojame šveitimo mašinas, tam skirtas valymo priemones parinktas specialiai tai marmuro rūšiai.  Labai svarbu visiškai pašalinti  ne tik purvą, bet ir ploviklio likučius, todėl tam tikslui naudojame plovimo mašinas su dideliu vandens kiekio padavimu arba purškimo-siurbimo įrangą. 
 Priklausomai nuo konkrečios marmuro rūšies, naudojame klasikines ir naujausias marmuro kristalizavimo technologijas, darbą atliekame be dulkių, ekologiškai, greitai ir kokybiškai.  Priemones, įrangą ir technologijas mums tiekia marmuro kristalizavimo pasaulyje pradininkai, kurie pirmieji atrado, vysto ir tobulina kristalizavimo proceso technologijas nuo praeito amžiaus šeštojo dešimtmečio.  Kadangi mokslas ir jo atradimai vis didesniu greičiu yra taikomi praktikoje, cheminės priemonės bei akmens apdirbimo technologijos keičiasi ir tobulėja gan greitai.  Kristalizavimo paslaugas teikiame jau 10 metų, atliktiems darbams suteikiame kokybės garantiją.
Valymo paslaugos