• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Marmuro, granito atnaujinimas

Marmuro, granito atnaujinimas  Atnaujiname poliruoto marmuro, granito paviršius kurie su laiku yra praradę blizgesį, tapo matiniais, atsirado daug smulkių ibrėžimų.  Atnaujiname marmuro, granito grindis, stalviršius.
Atnaujinimo procesas susideda iš giluminio valymo, dėmių ištraukimo, poliravimo, kristalizavimo. 
Metodą parenkame pagal akmens būklę ir kliento pageidavimus.  Procesas reikalauja specialių žinių, įgūdžių, priemonių ir įrangos.  Kadangi nuolat domimės ir tobulinamės akemens atnaujinimo pasaulinėmis naujovėmis ir technologijomis, atnaujiname greitai, be dulkių, ekologiškai ir kokybiškai. 
Marmuro, granito atnaujinimas
Valymo paslaugos