• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Marmuro granito atnaujinimas

Marmuro granito atnaujinimas
Kristalizavimo metu marmuro paviršius sutankinams, sutvirtinamas, todėl marmuras pasidaro atsparus mechaniniam poveikiui (trinčiai, braižymui), atstumia skysčius, paviršius įgauna blizgesį.  Kristalizavimas vyksta visiškai be dulkių arba minimaliu jų kiekiu, naudojame pažangius, naujus metodus ir priemones.  
Kristalizuojant granitą paviršius įgauna blizgesį, tampa atsparesnis išoriniam  poveikiui.  Granito kristalizavimas yra nauja paslauga pasaulinėje rinkoje, kadangi granitas, dėl savo kietumo yra sunkiai apdirbamas.  Pritaikius naujoves, procesas tapo tik nesenai įmanomu.
Marmuro, granito paviršiui grąžinam blizgesį, suteikiam apsaugą, išvalom „neišvalomas“ dėmes.  Parenkame tinkamiausią metodą - valymą, poliravimą, kristalizavimą pagal konkrečią situaciją. 
Marmuro, granito stalviršius išvalome, nupoliruojame, kristalizuojame suteikdami apsaugą nuo pruvo, trinties, atnaujiname blizgesį.
Marmuro, granito paviršius impregnuojame aukščiausios kokybės impregnantais.  Impregnuojame bespalviais, arba impregnantais, suteikiančiais „šlapią“ efektą akmeniui. Šis impregnantas išryškina akmens raštą, suteikia marmuro, granito paviršiui sodrumo. 
Marmuro, granito paviršius valome šveitimo mašinomis, išvalome purvą iš gilesnių sluoksnių.  Po valymo paviršių galima impregnuoti, kristalizuoti, poliruoti taip suteikiant apsaugą jau švariam paviršiui. 
Marmuro granito atnaujinimas
Valymo paslaugos