• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Langų valymas, langų aukštuminis valymas

Langų valymas, langų aukštuminis valymas Langų valymas ir plovimas viena populiariausių paslaugų.  Langų valymas gali būti atliekamas nuo žemės ar naudojant kėlimo įrangą - valome langus naudodami kopėčias, stelažus, mobilius keltuvus. Jei langai yra sunkiai pasiekiamoje vietoje ir kurios nepasiekia kėlimo įranga, valome langus naudodami alpinizmo įrangą. Naudojant kėlimo įrangą taip pat teikiame fasadų valymo paslaugą, stogų valymo paslaugą.  Paslaugos kaina sutartinė
Langų valymas, langų aukštuminis valymas
Valymo paslaugos