• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Kilimų valymas paimant iš Kliento

Kilimų valymas paimant iš Kliento
JJums pageidaujant, atvažiuojame į Jūsų nurodytą vietą ir paimame kilimus, kuriuos pristatome Jums išplautus ir išdžiovintus.  Kilimai plaunami naudojant giluminę valymo įrangą, diskinės plovimo mašinas bei vandens sutraukimo siurblius, džiovinami tam skirtose patalpose.  Plovimui naudojame aukštos kokybės vokiškas plovimo priemones.
Naujiena Lietuvoje: Jums pageidaujant, valymui, plovimui naudojame probiotines plovimo priemones. Priemonių sudėtyje yra naturalių žmogaus sveikatai draugiškų bakterijų, kurios naikina purvą juo maitindamosi.  „Gerosios“ bakterijos atlieka savo darbą net ir keletą dienų po plovimo, ėsdamos buvusio purvo likučius.
 
Kilimų valymas paimant iš Kliento
Valymo paslaugos