• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Kilimų, kiliminės dangos valymas

Kilimų, kiliminės dangos valymas
Atliekame kilimų, kiliminės dangos giluminio valymo, plovimo paslaugą.  Kilimus, kilimines dangas valome tiek atvykdami į reikiamą vietą – jūsų biurą, parduotuvę ar namus, tiek išsiveždami į nuosavą plovyklą. 
Plaunant, valant kilumus, kilimines dangas svarbu yra prieš plovimą pašalinti žemes, smėlį, kitą purvą kuris yra „nusėdęs“ gilesniuose kilimų ar kiliminės dangos sluoksniuose, kurie  nėra pasiekiami plovimo metu.  Jei tai nėra atlikta, terminas, sąvoka „giluminis  valymas, plovimas“ kurį šiuos metu skelbiasi atliekanti kiekviena valymo įmonė, yra tik tušti žodžiai, melas.  Kol kas nėra tokių valymo priemonių (jei klystame, prašom mus informuoti) kurios iškeltų žemę, smėlį iš 2, 3 cm gylio kilimo sluoksnio, kur paprastai smėlis, žemės ir būna nusėdusios.  Tai galima atlikti tik mechaniniu būdu, prieš pradedant plaunant kilimą, kiliminę dangą !  Įprasti dulkių siurbliai, nepriklausomai nuo galingumo to atlikti negali, nes traukiamas oras užspaudžia viršutinį plauko sluoksnį, oras iki kilimo pagrindo nepatenka. 
Giluminiam kilimų, kiliminės dangos valymui naudojame įrenginį, kuris įpučia orą į kilimą ar kiliminę  dangą ir  tik po to šį orą sutraukia. Oras, pučiamas į kilimo ar kiliminės dangos audinį, prasiskverbia  pro bet kokio ilgio, tankumo plauką.  Oras, pasiekęs kilimo ar kiliminės dangos  pagrindą, kur „gyvena“ smėlis ir kitos sunkios dalelės, apsigręžia ir veikiamas giluminio valymo įrenginio siurbimo jėgos keliauja į purvo talpyklą kartu su sunkesnėmis  kietosiomis dalelėmis nusėdusiomis gilesniuose  Jūsų kilimo ar kiliminės dangos sluoksniuose.  Oro įpūtimo ir ištraukimo iš kilimo ir kiliminės dangos trajektorija primena besisukančio vandens rato trajektoriją kai ratas judą gilyn į vandenį, jį pasemia ir kyla viršun.
Tik kruopščiai išvalę kilimą ar kiliminę dangą giluminiu būdu pradedame plovimą.  Visų primą, kilimas, kiliminė danga dengiami purvo minkštintoju, tirpikliu.  Šis skystis kartu su vandeniu plovimo arba šveitimo mašinos šepečių pagalba yra tolygiai įtrinamas į kilimo ar kiliminės dangos audinį ir paliekamas 10-15 min. purvui suskaidyti, ištirpdyti.  Tai tarsi purvo atmirkymas prieš kilimo ar kiliminės dangos plovimą, bet dar ne plovimas J !  Po 10-15 min. kilimas ar kiliminės dangos paviršius pradedamas valyti, šveisti šveitimo mašina, kuri savo svoriu prispaudžia šepečius ir sukamaisiais  judesiais pradeda kelti kilimo ar kiliminės dangos sluoksniuose esančius nešvarumus į paviršių.  , Kadangi nešvarumai jau būna suminkštinti ir ištirpę šampūne, įtrintame į kilimo ar kiliminės dangos audinį, valymas tampa efektyvesnis.  Tuo pat metu mašina per tolygiai skleidžią šampūną, kuris atnaujina kilimo ar kiliminėms dangos spalvas, jas išryškina. 
Sekantis žingsnis yra ištirpusio purvo, iškelto į kilimo ar kiliminės dangos paviršių, surinkimas ir muiluoto kilimo ar kiliminės dangos skalavimas, cheminių medžiagų likučių neutralizavimas.  Naudodami plovimo-skalavimo įrenginį, kilimo ar kiliminės dangos paviršių vėl dengiame skalavimo skysčiu ir jį iš karto susiurbiame.  Siurblys kartu su skysčiu susiurbia iškeltą purvą bei nešvarų šampūną.  Svarbu, kad skalavimo skystis nėra tik vanduo.  Jo rūgštinės terpės rodiklis yra priešingas šampūno rodikliui, todėl šampūno likučiai yra neutralizuojami. Išplauto kilimo ar kiliminės dangos šarmo rųgšties balansas yra atstatomas į neutralų.  Taip išplautas kilimas ar kiliminė danga nesukels jums jokios alergijos. .
Šiais laikais valymo įmonių atsiranda labai daug ir labai greitai.  Valymo įmonių darbuotojai, padirbę kelis mėnesius profesionalioje komandoje, išmokės vieną kitą technologinę procedūrą tampa „profesionalu“. Greitai, nusipirkęs plaunamą siurblį skelbiasi internete, siūlo“ mažiausią kainą“ už „kokybišką“ darbą. Dauguma valymo įmonių skelbiasi, kad teikia ne paprasto, bet „giluminio“ valymo paslaugas.. Jei tikrai norite švariai, kokybiškai ir profesionaliai išplauti savo kilimą, siūlom, prieš užsakant paslaugą, atidžiau pabendrauti su paslaugų tiekėjais:  paklausti, kaip jų valymas tampa “giluminiu valymu“, kokiomis priemonėmis naikina šlapimo kvapus ( tokių priemonių Lietuvoje nėra, perkame tiesiai iš Vakarų Europos gamintojų).  Būtinai detaliai pasiteiraukite, kokius įrenginius naudoja kilimų plovimui. Dauguma valymo rinkos naujokų naudoja tik plaunamus siurblius, kurie tik kosmetiškai nuskalauja kilimo ar kiliminės dangos paviršių.  Nepamirškite, kad giluminiam valymui užtikrinti turi būti naudojamas šveitimo įrenginys, kurio šepečiai padeda šampūnui suskaldyti purvą ir įtriną plovimo medžiagas giliau į kilimo ar kiliminės dangos audinį. Tokiu būdu šepečiai, veikiami įrenginio svorio padeda šampūnui pasiekti gilesnius kilimo ar kiliminės dangos  sluoksnius ir ištirpdyti ten esantį purvą.  Būtinai paklauskite, kaip yra šalinamas smėlis, žemės ir kitos sunkesnės dalelės nusėdusios ties kilimo pagrindu.  Kaip minėjom, tai gali būti padaryta tik mechaniniu būdu.
Plauname tiek sintetinius, tiek vilnonius kilimus.  Vilnoniams kilimams naudojame tik jiems skirtą plovimo technologiją.  Naudojame specialią technologiją ir priemones šlapimo kvapams kilimuose ir kiliminėje dangoje naikinti.  Be to, naikiname visų rūsių dėmes, išvalome jų apie 95%.  Švariai išplautus kilimus impregnuojame, taip apsaugodami juos nuo greito užsiteršimo.  Teikiame kilimų paėmimo ir atvežimo paslaugą, gražiname kilimus pilnai išdžiovintus.

Kilimų, kiliminės dangos valymas Kilimų, kiliminės dangos valymas
Valymo paslaugos