• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Kietų paviršių valymas, plovimas automatine plovimo mašina

Kietų paviršių valymas, plovimas automatine plovimo mašina
Naudomi automatines plovimo mašinas bei savo sukurtas plovimo metodikas, išplausime paviršius kurie nebeišsiplauna rankiniu būdu.  Didesnio praeinamumo vietose dažnai akmens masės plytelės, PVC/Tarkett danga pradeda juoduoti, tamsėti nežiūrint į tai, kad yra plaunamos rankiniu būdu kiekvieną dieną. Tokiu atveju gali pagelbėti plovimas naudojant automatinę plovimo mašiną bei giluminio plovimo priemones bei metodiką.   Plovimo mašina, spausdama įvairaus grubumo plovimo šepečius savo svoriu, sudaro papildomą trintį, todėl besisukdami šepečiai nušveičia paviršių taip švariai, kaip to nepadaro įprastas plovimas.  Naudojami įvairaus grubumo šveitimo padai, pritaikyti konkrečiai plaunamam paviršiui.
Kietų paviršių valymas, plovimas automatine plovimo mašina Kietų paviršių valymas, plovimas automatine plovimo mašina
Valymo paslaugos