• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Granito kristalizavimas

Granito kristalizavimas  Granitas yra nuo seno mėgiama statybinė medžiaga, vertinama už savo tvirtumą, atsparumą mechaniniam poveikiui, rūgštims.  Tačiau, laikui bėgant poliruoto granito grindinys ar stalviršis  praranda blizgesį, tampa matinis.   Granito šlifavimas, poliravimas yra brangus ir ilgas procesas, todėl praktikoje Lietuvoje beveik netaikomas.  Mokslui ir tehnologijoms apimant visas gyvenimo sritis, tapo daug lengviau, greičiau ir pigiau atnaujinti ir granitą, sutankinant jo paviršių, kas suteikia ilgalaikę apsaugą bei grąžinant poliruoto granito paviršiui blizgesį.  Šis procesas vadinam as granito kristalizavimu. Granito kristalizavimas yra visiškai naujas dalykas, metodas ir priemonės atrasti labai nesenai. Kristalizuotas granitas tampa atsparesnis trinčiai, įbrėžimams, neįgeria purvo, skysčių.  Granito kristalizavimas palengvina jo priežiūrą. Kadangi nuolat dominės ir taikome naujausias pasaulines granito atnaujinimo technologijas, naudodami tam skirtas priemones ir įrankius granito kristalizavimo metodą sėkmingai taikome keleri metai.  Atliktiems kristalizavimo darbams suteikiame kokybės garantiją.
Granito kristalizavimas
Valymo paslaugos