• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Giluminis čiužinių valymas nuo dulkių, odos liekanų, dulkių erkių

Giluminis čiužinių valymas nuo dulkių, odos liekanų, dulkių erkių
Giluminiu būdu valome, plauname čiužinius Vilniuje, Kaune bei jų apylinkėse.  Giluminiam čiužinių, minkštų baldųkilimų valymui plovimui naudojame specialią amerikietišką giluminio valymo įrangą.  Ši valymo įranga unikalaus veikimo dėka įpučią oro sūkurį į čiužinį iki 25 cm. gylio ir sūkurio dėka ištraukia giliai esančias dulkes, žmogaus odos liekanas, dulkių erkes, jų išmatas. Čiužiniai kaupia savyje šias atliekas metų metais - tai nėra pašalinama iš gilesnių čiužinių sluoksnių valant įprastais dulkių siurbliais.   Sauso čiužinių valymo paslauga aktuali žmonėms turintiems alergiją dulkėms, dulkių erkėms, naminiams gyvūnams. Tik atlikus sausą giluminį čiužinio valymą pereiname prie čiužinio plovimo.
Čiužinių plovimas, vyksta keliais etapais: giluminiu būdu išvalytas čiužinio paviršius apipurškiamas šiltu vandeniu, vėliau -  šampūno ir vandens mišiniu.  Būtina taip sudrėkintą  čiužinio paviršių palikti 15-20 min., kad valymo plovimo priemonės suminkštintų purvą esantį gilesniuose čiužinio sluoksniuose. Kokybiškam čiužinio giluminiam valymui, plovimui dažnai reikia papildomai valyti dėmes, kurios neišsivalo naudojant standartinius baldų valymo plovimo būdus.  Purvo dėmės nuo čiužinio paviršiaus valomos rankomis, naudojant čiužinio valymo plovimo šepetį, skudurėlį ir dėmių valymui plovimui skirtus valiklius.  
Paskutinis, labai svarbus čiužinio valymo plovimo etapas yra čiužinio skalavimas.  Ekstrakcinio siurblio pagalba čiužinys  drėkinamas vandeniu kuris tuoj pat išsiurbiamas.  Procedūra kartojama kelis, kartais ir keliolika kartų tam, kad čiužinyje neliktų valymo plovimo priemonių pėdsakų.  Jei čiužinys nebus tinkamai išskalautas, cheminių medžiagų likučiai greičiau pritrauks purvą, todėl čiužinio valymas plovimas nebus ilgalaikis. Čiužinius ne tik valome ir plauname, bet ir naikiname šlapimo dėmes, kvapus specialiomis biovalymo ir kvapų naikinimo priemonėmis.  Atskiru Jūsų pageidavimu, papildomai neutralizuojame čiužinio paviršių nuo bakterijų ir  kvapų karštu garu.
Jums pageidaujant, minkštus baldus valome, plauname probiotinėmis valymo priemonėmis. Probiotikai – priemonės kurių veiklioji medžiaga yra specialiai išvestos bakterijos, kurios “ėda“ purvą. Šios bakterijos ne tik išvalo, bet ir apsaugo paviršius kelioms dienoms į priekį. Be to, probiotinės valymo priemonės stiprina žmogaus imunitetą, nesukelia alergijos.
Po valymo plovimo čiužiniai džiūva nuo 2 iki 8 val.
 
Giluminis čiužinių valymas nuo dulkių, odos liekanų, dulkių erkių
Valymo paslaugos