• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Giluminis čiužinių valymas, plovimas

Giluminis čiužinių valymas, plovimas
Dėmesio: šiuo metu taikome 10 % nuolaidą giluminiems čiužinių plovimo darbams !

Valome, plauname čiužinius Vilniuje, Kaune bei jų apylinkėse.  Prieš plovimą čiužiniai išvalomi amerikietiška giluminio čiužinių, baldų, kilimų valymo įranga.  Ši valymo įranga unikalaus veikimo dėka įpučią oro sūkurį į čiužinį iki 25 cm. gylio ir sūkurio dėka ištraukia giliai esančias dulkes, žmogaus odos liekanas, dulkių erkes.  Čiužiniai kaupia šias atliekas metų metais, jos nėra pašalinamos iš gilesnių čiužinių sluoksnių valant įprastais dulkių siurbliais.   Sauso giluminio čiužinių valymo paslauga aktuali žmonėms turintiems alergiją dulkėms, dulkių erkėms, naminiams gyvūnams. Tik išvalius čiužinį sausu giluminiu būdu pereiname prie čiužinio plovimo.
Čiužinių plovimas vyksta keliais etapais: sausai išvalytas čiužinio paviršius apipurškiamas šiltu vandeniu, vėliau -  šampūno ir vandens mišiniu.  Būtina taip sudrėkintą  čiužinio paviršių palikti 15-20 min., kad valymo plovimo priemonės suminkštintų purvą esantį gilesniuose čiužinių sluoksniuose. Kokybiškam čiužinių giluminiam valymui, plovimui dažnai reikia papildomai valyti dėmes, kurios neišsivalo naudojant standartinius čiužinių valymo plovimo būdus.  Purvo dėmės nuo čiužinių paviršiaus papildomai valomos rankomis, naudojant čiužinio valymo plovimo šepetį, skudurėlį ir dėmių valymui plovimui skirtus valiklius.  
Paskutinis, labai svarbus čiužinių valymo plovimo etapas yra čiužinių skalavimas.  Ekstrakcinio siurblio pagalba čiužinio paviršius  drėkinamas vandeniu ir išsiurbiamas.  Procedūra kartojama kelis, kartais ir keliolika kartų tam, kad čiužiniuose neliktų valymo plovimo priemonių.  Jei čiužiniai nebus tinkamai išskalauti, cheminių medžiagų likučiai greičiau pritrauks purvą, todėl čiužinio plovimas nebus ilgalaikis.
Čiužinius ne tik valome ir plauname, bet ir naikiname šlapimo dėmes, kvapus specialiomis biovalymo ir kvapų naikinimo priemonėmis.  Atskiru Jūsų pageidavimu, papildomai neutralizuojame čiužinio paviršių nuo bakterijų ir  kvapų karštu garu.
Jums pageidaujant, čiužinius valome, plauname probiotinėmis valymo priemonėmis. Probiotikai – priemonės kurių veiklioji medžiaga yra specialiai išvestos bakterijos, kurios “ėda“ purvą. Šios bakterijos ne tik išvalo, bet ir apsaugo paviršius kelioms dienoms į priekį. Be to, probiotinės valymo priemonės stiprina žmogaus imunitetą, nesukelia alergijos.
Po valymo plovimo čiužiniai džiūva nuo 2 iki 8 val
 
Giluminis čiužinių valymas, plovimas Giluminis čiužinių valymas, plovimas
Valymo paslaugos