• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Giluminis akmens masės plytelių plovimas

Giluminis akmens masės plytelių plovimas Dėmesio: šiuo metu taikome 10 % nuolaidągiluminiam plytelių valymui, plovimui !

Naudojam unikalią technologiją ypač užterštoms akmens masės plytelėms išplauti. Didesnio praeinamumo vietose plytelės tamsėja ar net juoduoja nežiūrint į tai, kad rankomis plaunamos kiekvieną dieną.  Paslauga ypač aktuali didelio praeinamumo vietose: parduotuvėse, prekybos centruose, biuruose ir pan. Namuose, butuose akmens masės plytelių pviršius taip pat, laikui bėgant, tamsėja nuo įgerto purvo. Naudodami tam skirtas plovimo priemones bei specialią plovimo technologiją šveitimo mašinų, giluminio valymo priemonių pagalba atidarome akmens masės plytelių poras bei ištraukiame purvą iš giluminių plytelių slupksnių, taip jas visiškai atnaujindami. Paslauga rekomenduojama atlikti bent kartą per metus.  Giluminiu būdu plauname akmens masės plyteles, marmurą, granitą.  Giluminiu būddu išplautus paviršius rekomenduojame impregnuoti medžiagomis, apsaugančiomis nuo plytelių, marmuro, granito ir kt. paviršių užsiteršimo.
Giluminis akmens masės plytelių plovimas
Valymo paslaugos