• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Ekologiškas valymas

Ekologiškas valymas  Klientui pageidaujant, valymui naudojame vieną pažangiausių, ekologiškiausių valymo metodų – paviršių valymą probiotinėmis valymo priemonėmis.
Probiotikai – „gerosios“ bakterijos, kurios valo paviršių „ėsdamos“ purvą. Probiotikai ne tik išvalo paviršių be agresyvių cheminių medžiagų sudedamųjų, bet ir paviršių apsaugo kelioms dienoms į priekį – kadangi baterijos, likusio ant paviršiaus maitinsis papuolusiais nešvarumais dar kelias dienas po valymo. Paviršius, išvalytas probiotinėmis valymo priemonėmis, ilgiau  išlieka švarus- yra tarsi užkonservuojamas nuo purvo patekimo giliau. Patalpose, išvalytose probiotinėmis valymo priemonėmis, keičiasi net oras –atsiranda daugiau gaivos, kvėpuojasi lengviau. Be to, kaip teigia kai kurie moksliniai eksperimentai, probiotikai teigiamai veikia žmogaus organizmą, stiprina žmogaus imunitetą.
Taip pat valome naudodami kitą ekologišką būdą – valymą karštu garu.
Valymo paslaugos