• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Butų valymas, namų valymas, biurų valymas

Butų valymas, namų valymas, biurų valymas
 
Valome, tvarkome patalpas: butus, namus pagal iškvietimą Vilniuje, Kaune bei jų apylinkėse. Atliekame generalinį, periodinį visų patalpų - buto, namo, biuro valymą, valome po remonto, statybos darbų. Mobili brigada operatyviai sutvarkys Jūsų patalpas, butą, namą ar biurą po nuomininkų ar išsinuomojus būstą, po gaisro, kanalizacijos avarijos ir kt. Atliksime bet kokius patalpų, butų, namų, biurų, parduotuvių valymo darbus: išvalysime langus, (sunkiai pasiekiamiems langams naudojame alpinistinę įrangą, keltuvus), giluminiu būdu išvalysime baldus, kilimus, čiužinius (turime specialią giluminio valymo programą žmonėms, alergiškiems dulkėms, dulkių erkėms). Jūsų patalpose - bute, name ar biure atliksime ir kitus specializuotus patalpų valymo darbus: išvalysime apkalkėjusias sienas vonioje, impregnuosime plyteles apsaugant jas nuo kalkėjimo ar tolimesnio užsiteršimo - tamsėjimo, ar sutieksime šlapio akmens efektą išryškinant akmens struktūrą, panaikinsime gyvūnų šlapimo kvapus, nuriebalinsime virtuvės paviršius. Taip pat valome pelėsį, suodžius ir kt. Jums pageidaujant, dezinfekuosime išvalytus patalpų paviršius karštu garu. 
Atlikus Jūsų patalpų - buto, namo, biuro, parduotuvės valymo darbus, Jums pageidaujant atnaujiname parketą - šlifuojame, alyvuojame, lakuojame medines grindis. Kristalizuojame marmurinius paviršius suteikiant jiems blizgesį ir patikimą ilgalaikę apsaugą, vaškuojame plyteles, marmaleumą, tarkett grindis. Patalpų valymo darbams naudojame profesionalias Vokietijos, JAV gamintojų vidaus ir lauko patalpų valymo ir paviršių apsaugos priemones. 
Jums pageidaujant, patalpų valymo darbams bute, name ar biure atlikti naudosime probiotines valymo priemones. Probiotikai – priemonės kurių veiklioji medžiaga yra specialiai išvestos bakterijos, kurios “ėda“ purvą. Šios bakterijos ne tik išvalo, bet ir apsaugo paviršius kelioms dienoms į priekį. Be to, probiotinės valymo priemonės stiprina žmogaus imunitetą, nesukelia alergijos.
Valymo paslaugos