• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Giluminis minkštų baldų valymas bei plovimas

Giluminis minkštų baldų valymas bei plovimas
Giluminiu būdu valome, plauname minkštus baldus Vilniuje, Kaune bei jų apylinkėse.  Giluminiam minkštų baldų, čiužiniųkilimų valymui plovimui naudojame specialią amerikietišką giluminio valymo įrangą, kuri, sauso giluminio valymo metu, (giluminis valymas atliekamas prieš minkštų baldų, čiužinių, kilimų plovimą) išvalo iš giluminių baldų ir čiužinių sluoksnių ( minkštus baldus valo iki 7 cm., čiužinius 25 cm gylio) dulkes, smėlį, žmogaus odos liekanas, dulkių erkes ir pan. Minkšti baldai kaupia savyje dulkes kurios nėra pašalinamos iš gilesnių minkštų baldų sluoksnių valant įprastais dulkių siurbliais.  Be to, besisukantys giluminės valymo įrangos šepetėliai  nuo minkštų baldų paviršiaus surenka žmonių, naminių gyvūnų plaukus, ko nepadaro įprasti dulkių siurbliai. Sauso giluminio minkštų baldų valymo paslauga aktuali žmonėms turintiems alergiją dulkėms, dulkių erkėms, naminiams gyvūnams. Tik atlikus sausą giluminį minkštų baldų valymą pereiname prie baldų plovimo.
Baldų plovimas, vyksta keliais etapais: visas baldų paviršius apipurškiamas šiltu vandeniu, vėliau -  šampūno ir vandens mišiniu.  Būtina taip sudrėkintą  minkštų baldų paviršių palikti 15-20 min., kad valymo plovimo priemonės suminkštintų purvą esantį gilesniuose minkštų baldų sluoksniuose. Kokybiškam minkštų baldų giluminiam valymui, plovimui dažnai reikia papildomai valyti dėmes, kurios neišsivalo naudojant standartinius baldų valymo plovimo būdus.  Purvo dėmės nuo minkštų baldų paviršiaus papildomai valomos rankomis, naudojant baldų valymo plovimo šepetį, skudurėlį ir dėmių valymui plovimui skirtus valiklius.  
Paskutinis, labai svarbus minkštų baldų valymo plovimo etapas yra baldų skalavimas.  Ekstrakcinio siurblio pagalba medžiaga  drėkinama vandeniu kuris tuoj pat išsiurbiamas.  Procedūra kartojama kelis, kartais ir keliolika kartų tam, kad minkštuose balduose neliktų valymo plovimo priemonių.  Jei minkšti baldai nebus tinkamai išskalauti, cheminių medžiagų likučiai greičiau pritrauks purvą, todėl baldų valymas plovimas nebus ilgalaikis. Po giluminio minkštų baldų valymo plovimo baldai įgauna malonų kvapą, atsinaujina spalvos. Minkštus baldus ne tik valome ir plauname, bet ir naikiname šlapimo dėmes, kvapus specialiomis biovalymo ir kvapų naikinimo priemonėmis.  Atskiru Jūsų pageidavimu, papildomai neutralizuojame čiužinio paviršių nuo bakterijų ir  kvapų karštu garu.
 Jums pageidaujant, minkštus baldus valome, plauname probiotinėmis valymo priemonėmis. Probiotikai – priemonės kurių veiklioji medžiaga yra specialiai išvestos bakterijos, kurios “ėda“ purvą. Šios bakterijos ne tik išvalo, bet ir apsaugo paviršius kelioms dienoms į priekį. Be to, probiotinės valymo priemonės stiprina žmogaus imunitetą, nesukelia alergijos.
Po valymo plovimo minkšti baldai džiūva nuo 2 iki 8 val
Giluminis minkštų baldų valymas bei plovimas Giluminis minkštų baldų valymas bei plovimas
Valymo paslaugos