• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Akmens masės plytelių impregnavimas

Akmens masės plytelių impregnavimas
Dėmesio: šiuo metu taikome 10 % nuolaidą akmens masės plytelių impregnavimo darbams !
Prieš paviršiaus impregnavimą, labai svarbu akmens masės plytelių paviršių tinkamai paruošti. Tam reikia išvalyti giliau esantį purvą, kuris jau nebeišsivalo rankiniu būdu. Akmens masės plyteles išplauname naudojant giluminio valymo chemines priemones, plovimo, šveitimo mašinas bei specialią giluminio valymo technologiją  Giluminiu būdu išplautos akmens masės plytelės yra dengiamos impregnantu. Impregnantas įsigeria į plyteles, ir, nekeisdama jų išvaizdos uždaro paviršiaus poras. Plytelės po impregnavimo neįgeria purvo, jis lieka paviršiuje ir lengvai išvalomas periodinio valymo metu. Jums pageidaujant, plyteles impregnuojame specialiu impregnantu, suteikiančių plytelių paviršiui „šlapią“ efektą.  „Šlapio“ efekto impregnantas ne tik apsaugo paviršių nuo purvo, bet taip pat išryškina plytelių raštą, suteikia jam sodrumo.  Teikiame  akmens masės plytelių, marmuro, granito impregnavimo paslaugas..
Akmens masės plytelių impregnavimas
Valymo paslaugos