• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Akmens masės plytelių impregnavimas

Akmens masės plytelių impregnavimas
Dėmesio: šiuo metu taikome 10 % nuolaidą giluminiems čiužinių plovimo darbams !
Giluminiu būdu išplautos akmens masės plytelės yra dengiamos specialia priemone, kuri įsigeria į plyteles, ir, nekeisdama jų išvaizdos uždaro paviršiaus poras. Kaip poros uždarytos, purvas negali įsiskverbti gilyn į paviršių, todėl net didelio praeinamumo vietose impregnuotas lieka švarus. Toks paviršius nebetamsėja, purvas lieka paviršiuje ir yra lengvai šalinamas kasdienio valymo metu.  Pavyzdžius žiūrėkite čia
Akmens masės plytelių impregnavimas
Valymo paslaugos